امکان حضورداوطلبانه پزشکان و پرستاران یزدی در دارالشفای حرم مطهر رضوی

دبیر کانون های خدمت رضوی استان یزد از امکان حضورداوطلبانه پزشکان و پرستاران یزدی در دارالشفای حرم مطهر رضوی خبر داد.

محمد حسین رحیمی نسب دبیر کانون های خدمت رضوی در یزد، با تبریک دهه کرامت گفت: پزشکان و پرستارانی که داوطلب کشیک در دارالشفای حرم مطهر هستند، می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه خادمیان رضوی به آدرس khademyar.razavi.ir به این توفیق دست یابند.

وی افزود: تا پایان سال جاری فعالیت‌ خادمیاران در کانون‌ها و دفاتراستان یزد در داخل استان‌ها انجام می‌شود و با رفع بحران ویروس کرونا خادمیاران توفیق خدمت در حرم مطهر رضوی فراهم خواهد شد.

دبیر کانون‌های خدمت رضوی ادامه داد: دهه کرامت امسال هرچند با شیوع ویروس کرونا همراه شده است اما حضور خادمان حرم رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید می تواند باعث رفع دلتنگی خادمیاران رضوی استان یزد شده و طعم زیارت امام هشتم(ع) را به آن‌ها بچشاند.

رحیمی‌نسب در اداکه به فعالیت‌های خادمیاران در جبهه سلامت اشاره و تصریح کرد: تهیه ماسک و مواد ضدعفونی و توزیع 8 هزار بسته‌ معیشتی و 40 هزار بسته غذای گرم با کمک خیرین مردمی و پخش تبرکی‌های آستان قدس رضوی از مهم‌ترین فعالیت‌های خادمیاران یزدی در زمان شیوع ویروس کرونا بود.

در این مراسم که با حضور فرماندار، رئیس شورای شهر، مدیرکل امور اجتماعی استاندار، مدیر عامل جمعیت هلال احمر و مسئولان نهادهای اجتماعی و فرهنگی برگزار شد، از هشت نفر برترین خادمیاران رضوی که در زمینه مبارزه با کرونا فعالیت داشتند، تقدیر و جوایزی به رسم یادبود به آن‌ها اهدا شد.

گفتنی است؛ این مراسم با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار و از صفحات مجازی روابط عمومی آستان قدس و دارالذکر در سرویس ایرانی آپارات به صورت زنده پخش شد.